golgelerin gücü adına

Samsung Galaxy Note 8 bekleyenlere kötü haber!

Samsung sevenlerini üzecek bir haber daha Galaxy Note 8 cephesinden geldi. Parmak izi sensörünü ekranın altına yerleştirmeye yarayan teknoloji Note 8‘de yer almayacaktı. Bu teknolojiyi hali hazırda yetiştirmeyeceği için Samsung’un yer vermediği belirtildi. Ancak tek olumsuzluk bu değil. Şimdi ortaya çıkan yeni bilgiye göre Galaxy Note 8’in beklenilenden daha pahalı olacağı.

Koreli bir web sitesnin ismini açıklamadığı bir Samsung Electronics yöneticisi söz konusu iddiaya göre giriş seviyesindeki 64 GB‘lık Galaxy Note 8’in fiyatının 1100 dolardan başlayacağını açıkladı. Yani 64 GB’lık Galaxy S8 Plus’tan 250 dolar pahalı olup iPhone 7 Plus’a kıyasla ise 130 dolar daha pahalı olacak.

Galaxy Note 8’in bu yıl 128 GB’lık bir modeli de tanıtılacak. Dolayısıyla fiyata da bu yansıyacak. Note 8’in şimdiye kadar ki en pahalı Samsung telefon olması bekleniyor öyle ki nasıl iPhone 8’in en pahalı telefon olması bekleniyorsa.

Peki sizce bu pahalı fiyatlara rağmen ilgi görecek mi?

3 Temmuz 2017 YAZAN : Admin | OKUNMA : 687 | YORUM : 0

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

GÜNÜN SÖZÜ : Ömrünü Verecekmiş gibi Hayatınıza Girenler Ömrünüzü Alır Gider...

MT HAKKINDA ?

mIRCTurk Sunucuları 2002 yılında IRC dünyasına giriş yapmış ve bu zamana kadarda varlığını sürdürebilen nadir oluşumlardandır. Herzaman sunucu içerisindeki güvenliği ve misafir rahatlığıın düşünerek hareket eden hiyararşik yönetim sistemiyle akıllara kazınmış bir birleşimdir.