golgelerin gücü adına

OnePlus 5''in ekran sorunu!

OnePlus 5 kullanıcıları şimdilerde büyük bir sorun ile karşı karşıya kaldı. Bazı kullanıcılar dokunmatik problemi olduğunu bildiriyor. Bununla birlikte kullanıcılar ekranı aşağı yada yukarı kaydırırken birtakım sorunlar yaşadıklarını belirtti. Ekranlarda dokunmatik sorunları yaşadıklarını ve cihazların tuhaf bir şekilde davrandığını belirten kullanıcılar ekrandaki öğeleri dikey olarak hareket ettirildiğinde bir gerilme etkisi oluşturulduğunu belirtiyor.

Bazı kullanıcılar normalde dokunmatik problemi olmadığını cihazlarda 180 derece döndürülme olduğunda bunu yapmaya başladığı belirtiliyor. Telefonu ters çevirdiklerinde ise sorunun ortadan kaybolduğu da söyleniliyor. Söz konusu iddialar farklı cihazlar üzerinde test ediliyor.

Sorunun donanımsal olduğu düşünülüyor. Kullanıcılar sorun üzerinde şirketle temasa geçti. Zaten şirket sorunun üzerinde çalıştığını açıklayan resmi bir açıklamaya yer verdi. Dilerseniz aşağıdaki videoyu izleyerek söz konusu ekran sorununun nasıl olduğunu anlayabilirsiniz.

29 Haziran 2017 YAZAN : Admin | OKUNMA : 311 | YORUM : 0

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

GÜNÜN SÖZÜ : Ömrünü Verecekmiş gibi Hayatınıza Girenler Ömrünüzü Alır Gider...

MT HAKKINDA ?

mIRCTurk Sunucuları 2002 yılında IRC dünyasına giriş yapmış ve bu zamana kadarda varlığını sürdürebilen nadir oluşumlardandır. Herzaman sunucu içerisindeki güvenliği ve misafir rahatlığıın düşünerek hareket eden hiyararşik yönetim sistemiyle akıllara kazınmış bir birleşimdir.