golgelerin gücü adına

resim yok

‘mIRCTurk Ailesi Yeniden Buluşuyor Eski Dostlar ile Birlikte’

mirc sohbet chat irc muhabbet mircturk mirc indir yükle sitesi

 

mircturk.com

 

 

Herkesin bildiği mircturk sohbet yıllardır süre gelen bir serüven aslında.

mIRCTurk chat sitelerinin efsaneleri arasında bulunan bu ortamı bilmeyen, fikri olmayan insan  sayısı neredeyse çok azdır.

Yaklaşık olarak on beş senedir sizlere hizmet veren mIRCTurk  sohbet siteleri bu bağlamda en önemli destekçiniz de olabilirler.

Çünkü kendisinin mIRCTurk  chat ortamını sunduğunu iddia edenler aslında açık ve net bir biçimde yanılıyorlar.

mIRCTurk .com  mIRCTurk sohbet sitesi olarak en güzel ortamlarda bulunmanız, doya doya aşk dolu, sevgi dolu diyaloglar kurup chat yapasınız diye o kadar çok emekler veriliyor ki, gerçekten bunlar hiç de kolay olmuyor.

En önemlisi de sizler buna benzer mIRCTurk  Sohbet odaları içerisinde bulunurken geçirdiğiniz zaman çerçevesinde gerçekten önemli adımlar atabiliyor musunuz atamıyor musunuz bu çok çok belirleyici olacaktır.

Uzun zamanlardan bu yana kaliteli mekanların oluşması bakımından aktif halde yürütülen mIRCTurk  Chat hareketi sayesinde buna benzeyen bazı durumlara karşı da göğüs gerebileceksiniz artık.

Öyle olmasa bu gibi yaklaşımlara hiç girmez ve şu anda ki sunulan imkanların bir çoğunu da aktif halde tutmazdık.

Baki olan mIRCTurk  chat odalarıdır ve çalışmaların yüzde doksanı da o çerçevede işlemektedir.

Değişik açılardan konuyu ele aldığınızda kesinlikle sizler de hak vereceksiniz ki, mIRCTurk.com yaptığı hizmetler ve mircturk sohbet odası sistemleri ile göz doldurmaya da devam ediyor.

 

Zaten aynı şekilde sizlere mircturk chat ortamının, özellikle de eski mircturk mirc sitesi tadında mekanlar sunabilmek adına mircturk global her zaman bir adım önde olacaktır. Yine sizler de bu konuda önemli şekilde rağbeti arttırmaya da devam ediyorsunuz. Araştırma ve geliştirme ekiplerimiz sürekli güncel ve sevilen uygulamaları da sürekli olarak mircturk sohbet sitemiz üzerinde hizmetlerinize bir bir sunmaya da devam etmekteler.

 
mircturk sohbet

 

 

Sohbet'e Gir

 

 

Hemen Sohbet’e Girmek için   WebSohbet Tıklayın                      Türkçe mirc indiemek icin  mIRC indir Tıklayın

 

 

 

29 Mayıs 2016 YAZAN : Admin | OKUNMA : 1.394 | YORUM : 5

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

 • 8 Haziran 2016 / 00:46
  SpeedeX

  IRC veya MIRC denildim mi akla gelen ilk Türk sohbet odalarının tek adresi mIRCTurk bu her zaman böyle oldu böyle olacak MT ailesi olmak bir ayrıcalıktır bu nasıl anlatılır bilemem ama klasik olacak ama anlatılmaz yaşanır mIRCTurk Emeğine sağlık Serkan

 • 12 Haziran 2016 / 21:53
  Master

  mIRCTurk Bir aşk dır, bir tutkudur.

 • 15 Haziran 2016 / 20:17

  Uzun Bir aradan sonra Yapılan Çalışmalrı ile mIRCTruk Göz Kamaştırıyor.
  Katkı ve Destekcileri ile birlikte Daha ileri Bakış acısı ile Sohbet,Chat,muhabbet Ortamları ile Destekcileri ile Birlikte Göz kamaştırmaya Devam edecektir.

  mIRCTurk Bir Tutkudur Biz bir Aileyiz.
  Allah Daim etsin inşallah.
  Saygılarımı Sunarım

 • 7 Temmuz 2016 / 05:01
  Mesut

  mIRCTurk bir tutkudur cümlesi o kadar alışıla geldiki bu tutku artık yerini sabitleştirdi bağımlılık haline geldi. Gerçekten insanların farklı şehirlerden ülkelerden gelip sınır tanımaksızın, bu kadar kolay, sevgi ile, neşe ile, karşılıklı saygı ile bir ortamda sohbet edebilmesi ne kadar güzel bir şey.Bu imkanı sağlayan mIRCTurk ailesine ve Serkan üsdadımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Allah utandırmasın. İyi çalışmalar.

 • 14 Temmuz 2016 / 20:11
  BRZ

  mirCTurk ailesi olarak uzun yıllardan beri burda olmanın eşsiz mutluluğu, huzuru içerisindeyim.Dediğiniz gibi mirCTurk bir tutku, bağımlılık ve insan bir kere bulunduğu zaman olmazsa olmazlardan oluyor insanın hayatında.Yorumunda buraya nasıl başladığı hususunda, neler yaptığı, ne günler, geceler ve sabahlamalara değinmediğine şaşırdığım Mesut kardeşime şaşırmış durumdayım 🙂 Dönemin imknszm57’sine selamlarımı iletiyor, tüm arkadaşlarıma saygılarımı iletiyorum.Bir dahaki yorumunda benden bahsetmesi dileğiyle, başarılar diliyorum herkese, iyi çalışmalar…

GÜNÜN SÖZÜ : Ömrünü Verecekmiş gibi Hayatınıza Girenler Ömrünüzü Alır Gider...

MT HAKKINDA ?

mIRCTurk Sunucuları 2002 yılında IRC dünyasına giriş yapmış ve bu zamana kadarda varlığını sürdürebilen nadir oluşumlardandır. Herzaman sunucu içerisindeki güvenliği ve misafir rahatlığıın düşünerek hareket eden hiyararşik yönetim sistemiyle akıllara kazınmış bir birleşimdir.