golgelerin gücü adına

mIRC indir, mirc yükle, mirc download, irc, mirc,  mircturk, Global Scripti Gururla Sunar.

 

 

Güvenliğiniz için mIRC programını sadece www.mIRCTurk.Com adresinden indiriniz. Türkçe mIRC gibi vaadler veren siteler, bilgisayarınızı izinsiz kontrol edebilirler. Internet Cafe’niz veya ev bilgisayarınız bu durumdan zarar görebilir. www.mIRCTurk.Com‘dan indirdiğiniz orijinal mIRC, hiç bir zaman bu tür riskler taşımaz.  Hemen indir

 

 

mIRCTurk Global Script

Türkçe mIRC programı’nın Türkiye resmi download adresi mircturk.com’dur. Türkçe mırc bugün Türkiye’nin her yerinde kullanılan bir chat sohbet programıdır. Türkçe mirc programı ile sohbet edebilir yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Türkçe mIRC programı ingilizce mırc programı’nın tamamen Türkçe’ye çevrilmiş halidir. Bugün Türkiye’de birçok web sayfaları ve IRC sunucuları bizim Türkçe’ye çevirmiş olduğumuz mırc programı’nın taklidini çalıp içlerinde bilgisayarınıza zarar verebilecek virüs ve trojan içeren yazılımları sokmaktadırlar. Turkçe mirc programını sadece Mirc, Turkçe Mirc, Mirc indir adresinden download ediniz.
Türkiye’de Türkçe mIRC bizden sorulur.
mIRCTurk ©

 

Not: Bu mIRC programı bilinen tüm virüs korumalarından (örnek: Norton, Kaspersky, Mcafee) geçirilmiştir ve sizlerin hizmetine sunulmuştur.Güvenle bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Dilerseniz virüs korumasından geçirebilirsiniz.

mIRCTurk Bir Tutkudur. 

 

mIRCTurk Global Scripti indirmek için tıklayınız.

 

mIRCTurk Scripti En iyi Editorler Tarafından Kodlanmıştır.

 

 

 

mIRCTurk Global Scripti Gurula Sunar.

4 Mayıs 2016 YAZAN : Admin | OKUNMA : 3.278 | YORUM : 0

GÜNÜN SÖZÜ : Ömrünü Verecekmiş gibi Hayatınıza Girenler Ömrünüzü Alır Gider...

MT HAKKINDA ?

mIRCTurk Sunucuları 2002 yılında IRC dünyasına giriş yapmış ve bu zamana kadarda varlığını sürdürebilen nadir oluşumlardandır. Herzaman sunucu içerisindeki güvenliği ve misafir rahatlığıın düşünerek hareket eden hiyararşik yönetim sistemiyle akıllara kazınmış bir birleşimdir.