golgelerin gücü adına

Galaxy Note 8 cepleri yakacak!

Galaxy Note 7, Samsung için felaket oldu. Telefon, bataryasıyla büyük sorunlar yaşadı ve sonuç olarak toplam küresel geri çağrıya neden oldu. Bununla birlikte şirket halen halefi olarak beklenen Galaxy Note 8’i serbest bırakacak.

Note serisi tüketiciler arasında her zaman popüler olmuştur ve bunun Note 7’de yaşananlar nedeniyle 2017’de değişip gelişmeyeceğini görmek ilginç olacaktır.

Satışların zarar görmemesi için Samsung elinden geleni yapacaktır. Akıllı telefon hala birkaç ay uzakta olmasına rağmen, biz zaten bunun hakkında biraz biliyoruz.

Zaten Galaxy Note serisi pahalı olarak bilinir. Ne yazık ki Note 8 ile bu değişmeyecek. Öyle ki oldukça pahalı olması bekleniyor. Akıllı telefonu yaklaşık 850 dolara alabilmeniz için hala bir şansınız var, ancak 900 $ veya belki biraz daha fazla bir fiyat etiketi bu noktada daha güvenli bir bahis gibi görünüyor. Temel bellek artar ve telefon ek bir kamera alırsa, Samsung’un fiyatı yükseltmekten başka çaresi olmayabilir. Avrupa’da akıllı telefonun 1.000 € ‘luk perakende satış yapması bekleniyor.

Sizce Note 8’e talep yüksek olacak mı?

30 Haziran 2017 YAZAN : Admin | OKUNMA : 287 | YORUM : 0

YORUMLARINIZ YÖNETİCİ ONAYINDAN SONRA YAYINLACAKTIR.

GÜNÜN SÖZÜ : Ömrünü Verecekmiş gibi Hayatınıza Girenler Ömrünüzü Alır Gider...

MT HAKKINDA ?

mIRCTurk Sunucuları 2002 yılında IRC dünyasına giriş yapmış ve bu zamana kadarda varlığını sürdürebilen nadir oluşumlardandır. Herzaman sunucu içerisindeki güvenliği ve misafir rahatlığıın düşünerek hareket eden hiyararşik yönetim sistemiyle akıllara kazınmış bir birleşimdir.